GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

tup-bebek-tedavi-surecinde-saglikli-beslenme-onerileri.jpg
Sağlık

Tüp bebek tedavi sürecinde sağlıklı beslenme önerileri

ii-fanzin-bulusmalarinda-ekoloji-konusulacak.jpg
Ekonomi

II. Fanzin Buluşmaları'nda ekoloji konuşulacak

31-worldfood-istanbul-gida-profesyonellerini-bir-araya-getiriyor.jpg
Ekonomi

31. Worldfood İstanbul, gıda profesyonellerini bir araya getiriyor!

bristol-myers-squibb-turkiyede-ust-duzey-atama.jpg
Ekonomi

Bristol Myers Squibb Türkiye'de Üst Düzey Atama

harran-universitesinde-milli-sporcular-yetismeye-devam-ediyor.jpg
Spor

Harran Üniversitesi'nde Milli Sporcular Yetişmeye Devam Ediyor

200-gramlik-bir-dilim-karpuz-60-kalori.jpg
Sağlık

200 gramlık bir dilim karpuz 60 kalori

coke-studionun-yeni-sezonunda-bir-araya-geldi.jpg
Magazin

Coke studıo'nun yeni sezonunda bir araya geldi 

burhaniye-belediyespor-yeni-sezona-ic-transfer-harekati-ile-basladi.jpg
Spor

Burhaniye Belediyespor yeni sezona iç transfer harekatı ile başladı!

karting-sezonu-tuzlada-devam-ediyor.jpg
Spor

Karting Sezonu Tuzla'da Devam Ediyor

aytemiz-ve-halkbanktan-kazandiran-kampanya-akaryakit-alisverislerinde-paraf-kartla-90-tl-parafpara.jpg
Ekonomi

Aytemiz ve Halkbank'tan kazandıran kampanya: Akaryakıt alışverişlerinde Paraf Kart'la 90 TL ParafPara!

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!