GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

cukurovada-yaz-spor-okullari-acildi.jpg
Spor

Çukurova'da yaz spor okulları açıldı

iznikte-10-bransta-yaz-spor-okullari-basliyor.jpg
Spor

İznik'te 10 branşta yaz spor okulları başlıyor

bybit-clearloop-entegrasyonu-ile-kurumsal-islem-altyapisini-guclendiriyor.jpg
Ekonomi

Bybit, ClearLoop entegrasyonu ile kurumsal işlem altyapısını güçlendiriyor

pink-martini-avrupa-turnesi-kapsaminda-pasion-turca-organizasyonu-ile-30-haziranda-turkcell-vadi-istanbulda.jpg
Magazin

Pink Martini, Avrupa Turnesi kapsamında Pasion Turca organizasyonu ile 30 Haziran'da Turkcell Vadi İstanbul'da!

kubilay-aka-jackjones-icin-danimarkada.jpg
Magazin

Kubilay Aka Jack&Jones İçin Danimarka'da

izmirliler-21-haziranda-en-kisa-gece-kosusunda-bulusacak.jpg
Spor

İzmirliler 21 Haziran'da “En Kısa Gece Koşusu"nda buluşacak

gaziemir-streetball-turnuvasi-nefes-kesti.jpg
Spor

Gaziemir Streetball Turnuvası nefes kesti

bu-proje-ile-geri-donusumlu-giysilerin-ozellikleri-uretim-oncesinde-tahminlenecek.jpg
Ekonomi

Bu proje ile geri dönüşümlü giysilerin özellikleri üretim öncesinde tahminlenecek

tarimsal-girdi-fiyat-endeksi-tarim-gfe-yillik-%4020-aylik-063-artti.jpg
Ekonomi

Tarımsal girdi fiyat endeksi (Tarım-GFE) yıllık %40,20, aylık %0,63 arttı

yurt-disi-uretici-fiyat-endeksi-yd-ufe-yillik-%3213-aylik-045-artti.jpg
Ekonomi

Yurt Dışı Üretici Fiyat Endeksi (YD-ÜFE) yıllık %32,13, aylık %0,45 arttı

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!