GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

narlidere-belediyesinden-meslek-odalariyla-protokol.jpg
Ekonomi

Narlıdere Belediyesi'nden Meslek Odalarıyla Protokol

cocugun-kontrolsuz-yaz-tatili-gecirmesi-gelisimini-olumsuz-etkiler.jpg
Sağlık

Çocuğun kontrolsüz yaz tatili geçirmesi gelişimini olumsuz etkiler

kistik-fibroziste-erken-taniya-dikkat-cekildi.jpg
Sağlık

Kistik Fibroziste erken tanıya dikkat çekildi

bayraklida-yaz-spor-okullari-basliyor.jpg
Spor

Bayraklı'da yaz spor okulları başlıyor

astim-hastalarina-ozel-6-etkili-oneri.jpg
Sağlık

Astım hastalarına özel 6 etkili öneri

cocuklu-aileler-tatile-giderken-bunlara-dikkat.jpg
Sağlık

Çocuklu Aileler Tatile Giderken Bunlara Dikkat

osmangazili-atletlerden-buyuk-basari.jpg
Spor

Osmangazili atletlerden büyük başarı

embriyo-3-e1687251618770.jpg
Sağlık

Sperm ve Yumurta Olmadan Sentetik İnsan Embriyosu Üretildi

telekomunikasyon-sektoru-yeni-donemde-hizlanmak-ve-buyumek-istiyor.jpg
Ekonomi

Telekomünikasyon Sektörü Yeni Dönemde Hızlanmak ve Büyümek İstiyor

katma-degerin-merkezi-torbali-ihracat-rekorlari-kirmaya-devam-ediyor.jpg
Ekonomi

Katma değerin merkezi Torbalı ihracat rekorları kırmaya devam ediyor

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!