GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

ayse-atamdan-yeni-sarki-nafile.jpg
Magazin

Ayşe Atam'dan yeni şarkı “Nafile”

ali-frantti-vakifbankta.jpg
Spor

Ali Frantti, VakıfBank'ta

inegol-belediyesinden-istihdama-katki-suruyor.jpg
Ekonomi

İnegöl Belediyesi'nden İstihdama Katkı Sürüyor

ilk-firsat-programinin-8-donem-basvurulari-2-temmuza-kadar-devam-edecek.jpg
Ekonomi

İlk Fırsat Programı'nın 8. Dönem Başvuruları 2 Temmuz'a kadar devam edecek

sisecam-intersolar-europe-fuarinda-gunes-enerjisi-camlarini-sergiledi.jpg
Ekonomi

Şişecam, Intersolar Europe Fuarı'nda Güneş Enerjisi Camlarını Sergiledi

siemens-mobility-eurasia-rail-2023de-demiryolunun-gelecegini-sunuyor.jpg
Ekonomi

Siemens Mobility, Eurasia Rail 2023'de Demiryolunun Geleceğini Sunuyor

yapilandirma-icin-son-gun-3-temmuz.jpg
Ekonomi

Yapılandırma için son gün 3 Temmuz

ekonomik-buyume-ve-surdurulebilir-kalkinma-icin-kadin-erkek-istihdam-orani-esitlenmeli.jpg
Ekonomi

Ekonomik büyüme ve sürdürülebilir kalkınma için Kadın-Erkek istihdam oranı eşitlenmeli

unlu-yonetmen-ibrahim-bulbul-cevreci-sinema-projeleriyle-fark-yaratiyor.jpg
Magazin

Ünlü Yönetmen İbrahim Bülbül Çevreci Sinema Projeleriyle Fark Yaratıyor

ilklerin-havayolu-corendon-airlines-turkiyenin-ilk-1000-ihracatcisi-listesinde-bir-kez-daha-yer-aldi.jpg
Ekonomi

“İlklerin Havayolu" Corendon Airlines, “Türkiye'nin İlk 1000 İhracatçısı" Listesinde Bir Kez Daha Yer Aldı

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!