LGS 2024 Türkiye Birincileri Van Bahçeşehir Koleji’nden

LGS 2024 Türkiye Birincileri Van Bahçeşehir Koleji’nden

LGS 2024 Türkiye Birincileri Van Bahçeşehir Koleji’nden
Bahçeşehir Koleji Van Kampüsü kurulduğu 2006 yılından beri her yıl Türkiye’nin en seçkin liselerine öğrenciler gönderen bu yılda 2024 LGS Türkiye birincileri çıkarma başarısı göstererek, yine geleneği bozmadı, 2024 LGS Türkiye Birincileri yine Bahçeşehir Koleji Van Kampüsü’nden çıktı. Bahçeşehir Koleji Van Kampüsü öğrencilerinden Arya Gündüz ve Fatih Kerem Algan Liselere Geçiş Sınavında (LGS) 2024’de yapılan sınavda tüm soruları doğru cevaplayarak, Türkiye birincisi oldular.

Bahçeşehir Koleji Van Kampüsü öğrencilerinden Arya Gündüz ve Fatih Kerem Algan’ın bu başarıları öğretmenlerine ve ailelerine büyük gurur ve sevinç yarattı.Atlıhan; “Daha çok çalışacağız ve çıtayı her yıl daha da yukanlara çıkaracağız ve sadece kendimizle yarışacağız.’

Bahçeşehir Koleji Van Kampüsü yonetim kurulu üyesi ve okul müdürü Mümtaz Atlıhan, LGS TÜRKİYE 1.leri olan Arya GÜNDÜZ ve Fatih Kerem ALGAN’nın anaokulundan beri ögrencileri olmalarının ayrı bir gurur ve mutluluk yaşattığını, bu başarıda emeği olan, okul idarecilerine, öğretmenlerine ve ilk günden bugüne bizlere güvenen tüm velilerimize teşekkür ediyorum diye devam etti.LGS sonuçlarıının Bahçeşehir Koleji Van Kampüsü’nün tescillenen bir başarısı olduğunu belirterek, Kurulduğumuz yıldan bu yana her yıl olduğu gibi 2024 LGS’de de Türkiye Birincileri okulumuzdan çıktı. 2024 LGS’de tüm soruları doğru cevaplayan ve 500 tam puan alan öğrencilerimiz Arya Gündüz ve Fatih Kerem Algan’ı başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Daha çok çalışacağız ve çıtayı her yıl daha da yukarılara çıkaracağız ve Sadece kendimizle yarışacağız. Sonuçların, ülkemize hayırlı olmasını diliyor öğrencilerimizi yürekten kutluyorum” dedi.

Kaynak: (İGFA) Haber Ajansı

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir