“Meet 24" ünlü isimlerle Egeli öğrencileri bir araya getirdi

meet-24-unlu-isimlerle-egeli-ogrencileri-bir-araya-getirdi.jpg

Ege Üniversitesinin “Öğrenci Odaklılık” misyonu kapsamında faaliyetlerini sürdüren Öğrenci Dekanlığı ile  EÜ Sosyal Medya ve İletişim Topluluğu (ESMİT) iş birliğinde “Meet 24”etkinliği düzenlendi.

“Şimdi Meet Vakti” sloganıyla Prof. Dr. Yusuf Vardar MÖTBE Kültür Merkezinde gerçekleştirilen etkinliğin açılış oturumuna Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Banu Yücel, Öğrenci Dekanı Doç. Dr. Gizem Engin, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Aysel Ildızlı, akademisyenler ve öğrenciler katıldı. Programda sanatçılar Melis Kar ile Ece Mumay ve sunucu Alp Kırşan Egeli öğrencilerle buluştu.

Etkinliğin açılışında konuşan ESMİT Başkanı Doğukan Yörükoğlu, “İlkelerimiz ışığında her zaman ilkleri gerçekleştirip fark katmak için çıktığımız bu yolda bugün Öğrenci Dekanlığımız ile işbirliği içerisinde Meet 24 etkinliğini düzenlemekten gurur duyuyoruz.  Her zaman olduğunu gibi etkinliğimizin gerçekleştirilmesinde bizlerden desteğini esirgemeyen Rektörümüz Prof. Dr. Necdet Budak’a teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye konuştu.

Etkinlik kapsamında Melis Kar, Alp Kırşan ve Ece Mumay; Ege Üniversitesi öğrencileri ile keyifli söyleşilere ve eğlenceli anlara imza attılar. Ayrıca Ege Üniversitesi Türk Halk Dansları Topluluğu da sergilediği gösteriyle izleyenlerin beğenisini kazandı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir