pet shop Kedi maması Köpek maması
DOLAR 26,9679 -0.12%
EURO 29,6903 -0.1%
ALTIN 1.661,840,01
BITCOIN 7954370,04%
İstanbul
27°

AÇIK

04:21

İMSAK'A KALAN SÜRE

Vatan Partisi’nin il il vekil adayları

Vatan Partisi’nin il il vekil adayları

ABONE OL
9 Nisan 2023 19:58
Vatan Partisi’nin il il vekil adayları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

ANKARA (İGFA) – Vatan Partisi Genel Saymanı Şehmus Yıldırım Gençer başkanlığındaki parti heyeti, Milletvekili aday listelerinin teslim edilmesi sonrasında YSK önünde açıklama yaptı.

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, İstanbul 1. Bölge’den 1. sıra adayı oldu.

Vatan Partisi’nin YSK’ya sunduğu 28. Döneme ilişkin il il milletvekili aday listeleri şöyle:

ADANA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ADANA 1 AHMET SUSEVEN – GIDA MÜHENDİSİ
ADANA 2 HATİCE NESRİN KILIÇAY – AVUKAT
ADANA 3 BANU KARAHAN – ZİRAAT TEKNİKERİ
ADANA 4 RIZA BEKE – ESKİ SENDİKACI
ADANA 5 SELVER KAPLAN – EMEKLİ İŞÇİ
ADANA 6 VAHİDE BUDAK UĞUR – EMEKLİ İŞÇİ
ADANA 7 MUSTAFA KOZ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
ADANA 8 NİYAZİ KOÇ – GAZETECİ
ADANA 9 ABDURRAHİM KÖYLÜ – EMEKLİ MÜFETTİŞ
ADANA 10 AYNIZAR YURTTAŞ – EMEKLİ İŞÇİ
ADANA 11 AHMET NİHAT ATA – AVUKAT
ADANA 12 SÜLEYMAN ÇELİK – EMEKLİ ÖĞRETMEN
ADANA 13 MUSTAFA IŞIK – EMEKLİ ÖĞRETMEN
ADANA 14 FURKAN OLGA – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
ADANA 15 ERKAN DİKMEN – MUHASABECİ

ADIYAMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ADIYAMAN 1 MUSTAFA KABARCIK – ÇİFTÇİ
ADIYAMAN 2 MUSTAFA TURAN – TURİZMCİ
ADIYAMAN 3 SEFA SOLMAZ GÜNEŞ – USTA ÖĞRETİCİ
ADIYAMAN 4 MEHMET SADIK KARĞİLİ – SERBEST MESLEK
ADIYAMAN 5 ALİ YAĞRI – EMEKLİ İŞÇİ

AFYONKARAHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

AFYONKARAHİSAR 1 HÜSEYİN KARANLIK – GAZETECİ
AFYONKARAHİSAR 2 ZİYA ÖZTÜRK – EMEKLİ ÖĞRETMEN
AFYONKARAHİSAR 3 BİLAL KILIÇ – EMEKLİ
AFYONKARAHİSAR 4 İLYAS ALTUNTAŞ – EMEKLİ ÖĞRETMEN
AFYONKARAHİSAR 5 DEVRİM UÇAR – ZİRAAT MÜHENDİSİ
AFYONKARAHİSAR 6 ALİM TOSUN – ÇİFTÇİ

AĞRI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

AĞRI 1 CELAL TURLU – SERBEST MESLEK
AĞRI 2 SAMİ GÖRMEZ – SERBEST MESLEK
AĞRI 3 TAHA KÜÇÜKUYGUN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
AĞRI 4 EZGİ ZEYNEP KAYA – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

AMASYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

AMASYA 1 SEFER KILIÇ – EMEKLİ MÜDÜR
AMASYA 2 HASAN FARUK KURTOĞLU – MÜHENDİS
AMASYA 3 ALİ ÇAL – ESNAF

ANKARA 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ANKARA-1 1 HASAN KORKMAZCAN – AVUKAT
ANKARA-1 2 UTKU REYHAN – GAZETECİ
ANKARA-1 3 KAYAHAN ÇETİN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
ANKARA-1 4 FATMA SİBEL ARSLANTÜRK – İŞ İNSANI
ANKARA-1 5 HASAN FIRAT KAYAÖNÜ – AVUKAT
ANKARA-1 6 FEHMİ DOĞAN – İŞ İNSANI
ANKARA-1 7 AYSAN CANVER – EMEKLİ DİPLOMAT
ANKARA-1 8 AYKUT DİŞ – GAZETECİ
ANKARA-1 9 PARS TURAN – EMEKLİ ALBAY
ANKARA-1 10 ÖZCAN GÜVEN – İKTİSATÇI
ANKARA-1 11 CEMİL GÖZEL – BİLİM YAYINCISI
ANKARA-1 12 CAN ALKAÇ – SANAYİCİ
ANKARA-1 13 SÜEDA SÜMEYYE BABACAN – ÇALIŞMA EKONOMİSTİ

ANKARA 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ANKARA-2 1 ÖZGÜR BURSALI – SİYASET BİLİMCİ
ANKARA-2 2 NUSRET SENEM – AVUKAT
ANKARA-2 3 ZİYA KAFES – İŞ İNSANI
ANKARA-2 4 DENİZ TOKGÖZ – HUKUKÇU
ANKARA-2 5 MERVE AYVALI – AVUKAT
ANKARA-2 6 ERDEM CÖMERT – AVUKAT
ANKARA-2 7 ANIL EREN YILDIZ – EĞİTİMCİ
ANKARA-2 8 ŞULE UNCU – EMEKLİ TÜBİTAK ÇALIŞANI
ANKARA-2 9 İBRAHİM TORAMAN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
ANKARA-2 10 SERAP ZEHAL – MÜTERCİM TERCÜMAN
ANKARA-2 11 AGAH KUTLU – EMEKLİ İŞÇİ

ANKARA 3. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ANKARA-3 1 ŞEHMUS YILDIRIM GENÇER – SİYASET BİLİMCİ
ANKARA-3 2 ERCAN ENÇ – İKTİSATÇI
ANKARA-3 3 TAHSİN MURAT DEMİRBAŞ – TİYATRO SANATÇISI
ANKARA-3 4 MUSTAFA AYNUR – İNŞAAT MÜHENDİSİ
ANKARA-3 5 GÜLSER BEKTAŞ – EMEKLİ ÖĞRETMEN
ANKARA-3 6 BERKE MUSTAFA BERKİL – AVUKAT
ANKARA-3 7 AYDIN KARATAŞ – EMEKLİ ÖĞRETMEN
ANKARA-3 8 PERİHAN KARAGÖLLÜ – EV HANIMI
ANKARA-3 9 ZÜBEYDE MERAL MADEN – İŞ İNSANI
ANKARA-3 10 İBRAHİM ORÇUN GÖKTÜRK – DIŞ POLİTİKA UZMANI
ANKARA-3 11 CAN AYBARS BİLGİCİER – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
ANKARA-3 12 ŞENAY KOÇYİĞİT ÖZDOĞAN – İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI

ANTALYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ANTALYA 1 SERDAR ÜSKÜPLÜ – İNŞAAT MÜHENDİSİ
ANTALYA 2 AHMET ÖZBAY – EMEKLİ ÖĞRETMEN
ANTALYA 3 SEDAT MÜNİROĞLU – EMEKLİ PİLOT
ANTALYA 4 NİLAY GÜVEN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
ANTALYA 5 YAŞAR JALE YATBAZ – EMEKLİ ÖĞRETMEN
ANTALYA 6 FATMA ÖZDEMİR – EMEKLİ
ANTALYA 7 ALİ YÜKSER – TURİZMCİ
ANTALYA 8 ABDULHALİK PAMİR UÇANER – TURİZMCİ
ANTALYA 9 İBRAHİM YİĞİT – EMEKLİ
ANTALYA 10 EVREN KURTOĞLU – BİLİŞİMCİ
ANTALYA 11 İRFAN BİLGİN – EMEKLİ
ANTALYA 12 RAŞİT EKİNCİ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
ANTALYA 13 HÜSEYİN BARAN KARABULUT – İŞ İNSANI
ANTALYA 14 VELİ ŞENOL SÜMBÜL – ÇİFTÇİ
ANTALYA 15 BARIŞ AKKAYA – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
ANTALYA 16 MUSTAFA ERTEM – OTOPARK İŞLETMECİSİ
ANTALYA 17 HANİFE YALÇIN – HALKLA İLİŞKİLER UZMANI

ARTVİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ARTVİN 1 YUSUF VAYİÇ – EMEKLİ
ARTVİN 2 ERKİN UZUN – EMEKLİ

AYDIN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

AYDIN 1 ZÜHRE GENİŞEL – AVUKAT
AYDIN 2 ALİ RIZA ODABAŞI – KADIN DOĞUM UZMANI
AYDIN 3 YALÇIN BÜYÜKDAĞLI – YÜKSEK MİMAR
AYDIN 4 DOĞAN ÖZKAN – SOSYAL POLİTİKACI
AYDIN 5 BAHATTİN NAZLI – EMEKLİ ÖĞRETMEN
AYDIN 6 AYŞE HANDAN ERSİN – EMEKLİ POLİS
AYDIN 7 HATİCE KOYUN – EMEKLİ ÖĞRETMEN
AYDIN 8 MEHMET BAYDOĞAN – EMEKLİ OKUL MÜDÜRÜ

BALIKESİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BALIKESİR 1 EMRE ALBAYRAK – İŞÇİ
BALIKESİR 2 ETHEM DÜLGEROĞLU – ÇİFTÇİ
BALIKESİR 3 ENGİN DENİZ TÖREN AKSOY – BİYOLOG
BALIKESİR 4 AYFER YALÇIN – EMEKLİ
BALIKESİR 5 İLHAN AĞAR – EMEKLİ
BALIKESİR 6 ALİ SOLAK – EMEKLİ
BALIKESİR 7 TUĞHAN ARBAK – TURİZMCİ
BALIKESİR 8 RAMAZAN ERİŞEN – EMEKLİ
BALIKESİR 9 ÜMMÜHAN GÜMÜŞ – EMEKLİ

BİLECİK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BİLECİK 1 DEVRİM SERİN – İŞÇİ
BİLECİK 2 HAKAN USLU – ESNAF

BİNGÖL MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BİNGÖL 1 SİNAN YEŞİLYURT – SATIŞ VE PAZARLAMA
BİNGÖL 2 MÜCAHİT MECİT ETLİ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
BİNGÖL 3 GAYE SUDE KOCABAY – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

BİTLİS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BİTLİS 1 HAKİM ÜSTYOL – İŞ İNSANI
BİTLİS 2 BİŞAR TAŞKAYA – İŞÇİ
BİTLİS 3 HASAN ALMIŞLAR – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

BOLU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BOLU 1 HAKAN BAKAN – VETERİNER HEKİM
BOLU 2 ÖMER YASA – HUKUKÇU
BOLU 3 MÜRVET KARATAŞ – ÇİFTÇİ

BURDUR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BURDUR 1 OSMAN ERBİL – GAZETECİ
BURDUR 2 İBRAHİM KILINÇ – EMEKLİ ÖĞRETMEN
BURDUR 3 NİL SEVİL UÇAR – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

BURSA 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BURSA-1 1 DİLEK ÇINAR – EKONOMİST
BURSA-1 2 MUSTAFA ENVER YILMAZ – İNŞAAT MÜHENDİSİ
BURSA-1 3 ERCÜMENT TEZEL – ESNAF
BURSA-1 4 SEVİM EROL – EMEKLİ
BURSA-1 5 ERDAL SUSUZ – EMEKLİ ÖĞRETMEN
BURSA-1 6 ASLAN İNCEYÜREK – ESNAF
BURSA-1 7 RİFAT NARHIN – ESNAF
BURSA-1 8 ELİF GÖKKUŞ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
BURSA-1 9 İSMAİL TIKIR – İŞÇİ
BURSA-1 10 ŞÜKRAN KURTİŞ – EV HANIMI

BURSA 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BURSA-2 1 MEHMET ALANBEL – MALİ MÜŞAVİR
BURSA-2 2 FERHAT YILDIZ – MÜTEAHHİT
BURSA-2 3 MEHMET MAHİR PARILTAN – EMEKLİ ÖĞRETMEN
BURSA-2 4 ERKAN YÜCEL SEYTİN – MUHASEBECİ
BURSA-2 5 EMİRCAN FIRINCI – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
BURSA-2 6 HÜLYA KARA – EMEKLİ
BURSA-2 7 HÜSEYİN ERTAŞ – EMEKLİ
BURSA-2 8 DURSUN ÇETİN – EMEKLİ
BURSA-2 9 SÜZAN ERCAN – EMEKLİ
BURSA-2 10 CUMA ÇİMEN – HALK OYUNLARI EĞİTMENİ

ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ÇANAKKALE 1 MUSA UZUN – ZİRAAT MÜHENDİSİ
ÇANAKKALE 2 NECATİ ÇİNÇE – EMLAK
ÇANAKKALE 3 HÜSEYİN ÇAKICI – EMEKLİ ASTSUBAY
ÇANAKKALE 4 SONER SEVİNDİK – MİMAR

ÇANKIRI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ÇANKIRI 1 HAKAN ÇELİK – İŞÇİ
ÇANKIRI 2 MÜSLÜM CAFEROĞLU – İŞÇİ

ÇORUM MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ÇORUM 1 ÜMİT FARUK YENİCİ – MÜHENDİS
ÇORUM 2 MEHMET PATLAR – MİMAR
ÇORUM 3 AYDIN KINACI – EMEKLİ ASTSUBAY
ÇORUM 4 ALTAN BÖREKÇİ – EMEKLİ İŞÇİ

DENİZLİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

DENİZLİ 1 IŞIL ÇETİN – EĞİTİMCİ
DENİZLİ 2 AHMET GÜNDÜZ – EMEKLİ
DENİZLİ 3 ELİF ÇOBANOĞLU – EMEKLİ
DENİZLİ 4 UĞUR SAÇMA – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
DENİZLİ 5 İBRAHİM CÜNEYT DOĞAN – EMEKLİ ÖĞRETMEN
DENİZLİ 6 GÜLPERİ AYHAN – SİYASET BİLİMCİ
DENİZLİ 7 SABRİ KASAPOĞLU – EMEKLİ ÖĞRETMEN

DİYARBAKIR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

DİYARBAKIR 1 FERDİ TANHAN – TARİHÇİ
DİYARBAKIR 2 GİYASEDDİN MAHMUTOĞLU – ESNAF
DİYARBAKIR 3 ALİ ARINÇ – ESNAF
DİYARBAKIR 4 NECMETTİN ANAR – İŞ İNSANI
DİYARBAKIR 5 SÜLEYMAN AYDIN – GAZETECİ
DİYARBAKIR 6 MEHMET HALUK MIHAİLOĞLU – EMEKLİ İŞÇİ
DİYARBAKIR 7 MEHMET FIRAT KIRBOĞA – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
DİYARBAKIR 8 HAMDİYE BAYRAK – İŞÇİ
DİYARBAKIR 9 MEHMET HAŞTAK – ESNAF
DİYARBAKIR 10 SABAHAT ARSLAN – EMEKLİ ÖĞRETMEN
DİYARBAKIR 11 CEM DAĞLIOĞLU – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
DİYARBAKIR 12 RÜVEYDA MANKAN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

 EDİRNE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

EDİRNE 1 HASAN ATEŞ – EĞİTİMCİ
EDİRNE 2 ÇETİN ALABAK – EMEKLİ MEMUR
EDİRNE 3 YAĞMUR BİÇEN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
EDİRNE 4 ŞÜKRÜ ÖZER – EMEKLİ İŞÇİ

ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ELAZIĞ 1 KAHRAMAN TAŞKIN – ESNAF
ELAZIĞ 2 KADİR MUM – EMEKLİ İŞÇİ
ELAZIĞ 3 ATİLLA BULUT – İŞÇİ
ELAZIĞ 4 İSMET SEVİM – EMEKLİ MEMUR
ELAZIĞ 5 KAZİM ÜSTÜN – İŞÇİ

ERZİNCAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ERZİNCAN 1 NEVZAT YILDIRIM – ESNAF
ERZİNCAN 2 BÜLENT GÜNDÜZ – ÇİFTÇİ

ERZURUM MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ERZURUM 1 NEDİM GÜLTEKİN – EMEKLİ
ERZURUM 2 NURETTİN YILDIZ – ECZACI
ERZURUM 3 OĞUZ KARLIBEL – ÇİFTÇİ
ERZURUM 4 TEOMAN ALVER – GAZETECİ
ERZURUM 5 ÖZLEM BİÇER – İŞLETMECİ
ERZURUM 6 HALİL YİĞİT GÖK – GAZETECİ

ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ESKİŞEHİR 1 TEMEL ARAS – EMEKLİ
ESKİŞEHİR 2 RAİF EŞKİNAT – ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ
ESKİŞEHİR 3 MESUT TUNA – ESNAF
ESKİŞEHİR 4 HİLAL AYDIN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİ
ESKİŞEHİR 5 İSMAİL BAYRAKTAR – EMEKLİ
ESKİŞEHİR 6 MUSTAFA ERDÖNMEZ – EMEKLİ

GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

GAZİANTEP 1 FATMA BİNAY ABACI – VETERİNER HEKİM
GAZİANTEP 2 YUSUF GÖREN – MUHASEBE
GAZİANTEP 3 SİNAN BÜYÜKHATİPOĞLU – İNŞAAT MÜHENDİSİ
GAZİANTEP 4 AYŞE BAKIŞGAN – EV HANIMI
GAZİANTEP 5 CUMA DAL – EMEKLİ
GAZİANTEP 6 MUSTAFA GÖKÇAYIR – ELEKTRİK MÜHENDİSİ
GAZİANTEP 7 HÜSEYİN KOZAN – TERZİ
GAZİANTEP 8 MUSTAFA ASEFLER – EMEKLİ
GAZİANTEP 9 IŞIKGÜN AKFIRAT – FELSEFECİ
GAZİANTEP 10 OĞUZ POLATBİLEK – GAZETECİ
GAZİANTEP 11 İLKNUR YILDIRIM – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
GAZİANTEP 12 ADNAN ÇELİK – İŞLETMECİ
GAZİANTEP 13 ŞABAN CAN GİRGİN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
GAZİANTEP 14 KUBİLAY ÇELİK – YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİSİ

GİRESUN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

GİRESUN 1 HÜSEYİN ÖZGÜREL – EMEKLİ ÖĞRETMEN
GİRESUN 2 AYŞE ÇOBANOĞLU – EMEKLİ ÖĞRETMEN
GİRESUN 3 AHMET GÜRSOY KAYAALP – KIRTASİYECİ
GİRESUN 4 İZZET ANIL IŞIK – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

GÜMÜŞHANE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

GÜMÜŞHANE 1 MUSTAFA ERDOĞAN – EMEKLİ POLİS
GÜMÜŞHANE 2 EBRU GÜL MÜEZZİNOĞLU – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

HAKKARİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

HAKKARİ 1 BİLAL GÜRBÜZ – ÇALIŞMA EKONOMİSTİ
HAKKARİ 2 NİHAL GÜNDOĞAN – AVUKAT
HAKKARİ 3 CEMRE NİLSU ÇATAKOĞLU – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

HATAY MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

HATAY 1 ZERRİN ÖZTÜRK – AVUKAT
HATAY 2 SADIK KARAKAŞ – EMEKLİ ÖĞRETMEN
HATAY 3 ALİ ERDEM KÖZ – GAZETECİ
HATAY 4 ALİ BAŞKUT – EMEKLİ ÖĞRETMEN
HATAY 5 GÖNÜL GÖKKAN KURTUL – ESNAF
HATAY 6 ALİKAN UÇAR – GAZETECİ
HATAY 7 BEŞİR BAYSOY – ESNAF
HATAY 8 MUSTAFA BEBEK – İŞÇİ
HATAY 9 ŞEBNEM DİLŞEN – SOSYOLOG
HATAY 10 İSMAİL HIFZI COŞKUNER – EMEKLİ
HATAY 11 İLHAN DİLŞEN – EMEKLİ ASTSUBAY

VATAN PARTİSİ ISPARTA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ISPARTA 1 MELAHAT KÖSE – SPORCU
ISPARTA 2 NECMİ ALKAN – EMEKLİ ÖĞRETMEN
ISPARTA 3 TURAN CANITEZ – EMEKLİ ÖĞRETMEN
ISPARTA 4 MUSA YEŞİLTAŞ – ESNAF

VATAN PARTİSİ MERSİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MERSİN 1 ALİ RIZA TAŞDELEN – SOSYOLOG
MERSİN 2 SUZAN FALCIOĞLU – EMEKLİ MEMUR
MERSİN 3 FIRAT ARKALI – SANAT TARİHÇİSİ
MERSİN 4 ERCÜMENT ÇAMLI – SANAT YÖNETMENİ
MERSİN 5 TÜLAY ETİLER – TURİZMCİ
MERSİN 6 MUSTAFA CENGİZ YILMAZ – EMEKLİ LİMAN İŞÇİSİ
MERSİN 7 İLKNUR KALAN – AVUKAT
MERSİN 8 YALÇIN ÖKTEM – HAZİNE VE KAMBİYO UZMANI
MERSİN 9 ALİ KALAN – AVUKAT
MERSİN 10 ALİ GÜLLÜ – EMEKLİ LİMAN İŞÇİSİ
MERSİN 11 CAN CENGİZ – MAKİNE TEKNİKERİ
MERSİN 12 ALİ OSMAN İNCE – İŞÇİ
MERSİN 13 DOĞAN BÜYÜKŞAHİN – EMEKLİ İŞÇİ

VATAN PARTİSİ İSTANBUL 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

İSTANBUL-1 1 DOĞU PERİNÇEK – KAMU HUKUKU DOKTORU
İSTANBUL-1 2 ADNAN ÇINAR – İŞ İNSANI
İSTANBUL-1 3 RAHMİ DAĞBAY – İŞ İNSANI
İSTANBUL-1 4 VEFA TÜRKSEVER – İŞ İNSANI
İSTANBUL-1 5 HAKAN TOPKURULU – EKONOMİST
İSTANBUL-1 6 CEM DİKMEN – SİYASET BİLİMCİ
İSTANBUL-1 7 FADİME BİLGİÇ – SOSYAL MEDYA DANIŞMANI
İSTANBUL-1 8 ESER DEMİRCİ – İŞ İNSANI
İSTANBUL-1 9 ELİF ESKİN – AVUKAT
İSTANBUL-1 10 AYŞE AKTOK – KİMYA MÜHENDİSİ
İSTANBUL-1 11 FATOŞ GÜDEN – SERBEST MESLEK
İSTANBUL-1 12 MELİH HÜSNÜ YILMAZ – EMEKLİ SENDİKACI
İSTANBUL-1 13 IRMAK İPEK ALTIN – OYUNCU
İSTANBUL-1 14 BEYHAN KORKMAN – GAZETECİ
İSTANBUL-1 15 FERHAT ZORER – ARMATÖR
İSTANBUL-1 16 MERT EYMEN KAYAALP – TERCÜME BÜROSU SAHİBİ
İSTANBUL-1 17 GÜL ÖYKÜ YILMAZ ÖZKAN – AVUKAT
İSTANBUL-1 18 BEHLÜL SÜPHAN TOKER – KAFE İŞLETMECİSİ
İSTANBUL-1 19 ERAY SEL – OYUNCU
İSTANBUL-1 20 UĞUR ÇETİNKAYA – MAKİNE ÜRETİCİSİ
İSTANBUL-1 21 NURAY KAYA SOLMAZ – İKTİSATÇI
İSTANBUL-1 22 ŞÜKRAN ULUSOY – KUAFÖR
İSTANBUL-1 23 CEMAL IŞIK – TEKNİKER
İSTANBUL-1 24 SERCAN DURMUŞ – MİMAR
İSTANBUL-1 25 YİĞİT ÇINAR – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
İSTANBUL-1 26 TÜZİN TÜFEKÇİ – EMEKLİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ DİREKTÖRÜ
İSTANBUL-1 27 SONGÜL ÇAĞLAR – BELEDİYE ÇALIŞANI
İSTANBUL-1 28 HAKAN EKİZ – EMEKLİ DENİZ YARBAY
İSTANBUL-1 29 ETEM KIRCA – MALZEME VE METALURJİ MÜHENDİSİ
İSTANBUL-1 30 PERİHAN TEKİN – EMEKLİ BANKACI
İSTANBUL-1 31 HİMMET KIRIK – İŞÇİ
İSTANBUL-1 32 UFUK ÖZGEN – EMEKLİ BANKACI
İSTANBUL-1 33 FUAT YILDIZ – İŞ İNSANI
İSTANBUL-1 34 EBDA OKUTUR – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
İSTANBUL-1 35 YAKUP BÜRAY YILMAZ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ İSTANBUL 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

İSTANBUL-2 1 ETHEM SANCAK – İŞ İNSANI
İSTANBUL-2 2 HACER ŞULE PERİNÇEK – GAZETECİ
İSTANBUL-2 3 BANU NOYAN – ORGANİZATÖR
İSTANBUL-2 4 ERKAN ÖNSEL – ECZACI
İSTANBUL-2 5 MEHMET MOLDİBİ – SARRAF
İSTANBUL-2 6 GÖKAY ATİLLA BOSTAN – EMEKLİ BÜROKRAT
İSTANBUL-2 7 CEMAL AKYILDIZ – MALİ MÜŞAVİR
İSTANBUL-2 8 BARIŞ DEMİRALAY – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
İSTANBUL-2 9 YADİGAR ÖZEN – VAKIF YÖNETİCİSİ
İSTANBUL-2 10 AHMET GÖKTAŞ – SİGORTACI
İSTANBUL-2 11 İBRAHİM OKAN ÖZKAN – SİYASET BİLİMCİ
İSTANBUL-2 12 ATİLLA HAKAN GANİMGİL – İŞ İNSANI
İSTANBUL-2 13 BORA ÇELİK – HOLDİNG YÖNETİCİSİ
İSTANBUL-2 14 DUYGU KARABULUT – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
İSTANBUL-2 15 MUHAMMET ATMACA – ESNAF
İSTANBUL-2 16 SAİM MEHMET SUBAŞI – FİNANS UZMANI
İSTANBUL-2 17 ALİ ULUSOY – SANATÇI
İSTANBUL-2 18 SAADETTİN BÜYÜKALP – MÜHENDİS
İSTANBUL-2 19 İZZETTİN ÖZGİBAR – EMEKLİ EMNİYET MÜDÜRÜ
İSTANBUL-2 20 EMİNE SAĞLAM AKFIRAT – GAZETECİ
İSTANBUL-2 21 NEJLA UÇAK – ŞİRKET ÇALIŞANI
İSTANBUL-2 22 GÖKALP ERBAŞ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
İSTANBUL-2 23 MURAT GÜNEŞ – GAZETECİ
İSTANBUL-2 24 AYHAN İLHAN – REKLAMCI
İSTANBUL-2 25 HASRET AYKUT – YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİSİ
İSTANBUL-2 26 KAAN YİĞİT – YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİSİ
İSTANBUL-2 27 CANSU ÇİRCİ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ İSTANBUL 3. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

İSTANBUL-3 1 EMİN SELİM AKGÜL – İŞ İNSANI
İSTANBUL-3 2 BARBAROS BAHÇELİOĞLU – DİŞ HEKİMİ
İSTANBUL-3 3 MUSTAFA İLKER YÜCEL – GAZETECİ
İSTANBUL-3 4 HÜRMÜZ GÜLNUR BAYBURT – BALE EĞİTMENİ
İSTANBUL-3 5 GÜNEŞ BATUM – MİMAR
İSTANBUL-3 6 EROL ALTACA – EĞİTİMCİ
İSTANBUL-3 7 GÜLŞEN ŞEN KORKMAN – TURİZMCİ
İSTANBUL-3 8 OKTAY EKMEN – ESNAF
İSTANBUL-3 9 ZEYNEP ÇAKMAK – EV HANIMI
İSTANBUL-3 10 MEHMET KÜRŞAT BOZKURT – ACİL TIP DOKTORU
İSTANBUL-3 11 İSA ALTUN – GAZETECİ YAZAR
İSTANBUL-3 12 AYHANIM KUZUGÜDENLİOĞLU – BALE EĞİTMENİ
İSTANBUL-3 13 İSRAFİL ALTUN – AVUKAT
İSTANBUL-3 14 İBRAHİM SEVİLMİŞ – APARTMAN GÖREVLİSİ
İSTANBUL-3 15 İBRAHİM ETHEM ERÇİN – İŞLETMECİ
İSTANBUL-3 16 ARİF DOĞAN – İŞÇİ
İSTANBUL-3 17 İBRAHİM BENLİ – İŞ İNSANI
İSTANBUL-3 18 MURAT KATLANÇ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
İSTANBUL-3 19 YAĞIZHAN ONAT – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
İSTANBUL-3 20 VİLDAN KANBUR – EMEKLİ
İSTANBUL-3 21 ŞEVKİ TERZİOĞLU – İŞÇİ
İSTANBUL-3 22 MELİKE GÜLER KADAN – GAZETECİ
İSTANBUL-3 23 ZAFER ALPUĞAN – GAZETECİ
İSTANBUL-3 24 RAMAZAN EMRE OFLAZ – FELSEFECİ
İSTANBUL-3 25 BARIŞ DİKMEN – ÇALIŞMA EKONOMİSTİ
İSTANBUL-3 26 NURSEL IŞIKSOY – EMEKLİ ÖĞRETMEN
İSTANBUL-3 27 BARAN ŞİMŞEK – İŞÇİ
İSTANBUL-3 28 SERDAR ABATAY – SAHAF
İSTANBUL-3 29 İBRAHİM SERHAT ÖZBAŞ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
İSTANBUL-3 30 İBRAHİM ERDOĞAN – AVUKAT
İSTANBUL-3 31 RASİME CEREN AKSU – GAZETECİ
İSTANBUL-3 32 LATİF AYDIN – İŞÇİ
İSTANBUL-3 33 ZUHAL ASLAN – EMEKLİ
İSTANBUL-3 34 ANIL HANÇERLİ – GAZETECİ
İSTANBUL-3 35 ELİF BEYZA TEKİN – TARİHÇİ
İSTANBUL-3 36 KIYMET YILDARI – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ İZMİR 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

İZMİR-1 1 ÇAĞDAŞ CENGİZ – ULUSLARARASI İLİŞKİLER UZMANI
İZMİR-1 2 HÜSEYİN TUGAY ŞEN – İŞ İNSANI
İZMİR-1 3 İHSAN SEFA – EMEKLİ HAVA KURMAY ALBAY
İZMİR-1 4 TUNCAY SARIHAN – ESNAF
İZMİR-1 5 SEBAHAT KILIÇ – EMEKLİ ÖĞRETMEN
İZMİR-1 6 BÜLENT KARAGÖZ – AVUKAT
İZMİR-1 7 ASİL KOCAÇINAR – AVUKAT
İZMİR-1 8 ELFİDE NUR ATALAY – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
İZMİR-1 9 AYŞE GÜL BATIGÜN – KİMYA MÜHENDİSİ
İZMİR-1 10 ARMAĞAN GÖRENEL – BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ
İZMİR-1 11 ABDULLAH KARŞILAYAN – ELEKTİRİK TEKNİSYENİ
İZMİR-1 12 FÜSÜN İKİKARDEŞ – GAZETECİ
İZMİR-1 13 ALİ ÖZGÜR – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
İZMİR-1 14 İNCİLAY ESEN – PEDAGOG

VATAN PARTİSİ İZMİR 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

İZMİR-2 1 NURİYE KADAN – AVUKAT
İZMİR-2 2 SERHAN BOLLUK – TIP DOKTORU
İZMİR-2 3 MELTEM AYVALI – ECZACI
İZMİR-2 4 NİLAY ÖZÇETİN – ECZACI
İZMİR-2 5 HÜSEYİN CEM ZEREN – SPOR YAZARI
İZMİR-2 6 LEVENT ÖZCİĞER – ELEKTİRİK TEKNİSYENİ
İZMİR-2 7 SAMET KUNT – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
İZMİR-2 8 HASAN ATİLLA TÜRKÖZ – MAKİNE MÜHENDİSİ
İZMİR-2 9 MESUT ÇALIŞKAN – KİMYAGER
İZMİR-2 10 BAİTTİN ERBEY – İŞÇİ
İZMİR-2 11 NURTEN KURNAZ – EMLAKÇI
İZMİR-2 12 BETÜL KAYA – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
İZMİR-2 13 MUSTAFA KARAÇAY – TIP TEKNİSYENİ
İZMİR-2 14 MEHMET İZGİ – MAKİNE TEKNİSYENİ

VATAN PARTİSİ KARS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KARS 1 ATA PELVANOĞLU – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
KARS 2 SEMRA KALKAN – İŞÇİ
KARS 3 KAYRA ÇANAKÇI – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ KASTAMONU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KASTAMONU 1 İSMAİL GÖK – NAKLİYECİ
KASTAMONU 2 MUSTAFA DOĞAN – ÇİFTÇİ
KASTAMONU 3 BÜNYAMİN GÜLCAN – EĞİTİMCİ

VATAN PARTİSİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KAYSERİ 1 EYÜP SALAHATTİN KARAKAŞ – DOKTOR
KAYSERİ 2 GÜRKAN DEMİR – GAZETECİ
KAYSERİ 3 ASIM BULUR – TURİZMCİ
KAYSERİ 4 HACI BEKİR ÖZKARCI – İŞÇİ
KAYSERİ 5 ERDOĞAN DEMİR – EMEKLİ ÖĞRETMEN
KAYSERİ 6 ALİ DADI – DEKORASYONCU
KAYSERİ 7 İBRAHİM KANİ – MADEN MÜHENDİSİ
KAYSERİ 8 ASİYE IŞIK – EV HANIMI
KAYSERİ 9 HASAN BEKER – MÜTEAHHİT
KAYSERİ 10 GÜZİDE KÜLAH – EV HANIMI

VATAN PARTİSİ KIRKLARELİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KIRKLARELİ 1 ŞEBNEM ÇAKIR – MALİ MÜŞAVİR
KIRKLARELİ 2 SELDA KILIÇ – KOZMETİK UZMANI
KIRKLARELİ 3 HÜSEYİN ŞAHİN – ZİRAAT MÜHENDİSİ

VATAN PARTİSİ KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KIRŞEHİR 1 VOLKAN KILIÇASLAN – YAZILIMCI
KIRŞEHİR 2 İLKER ÖZKAMALI – EĞİTİMCİ

VATAN PARTİSİ KOCAELİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KOCAELİ 1 YALÇIN ARSLAN – GAZETECİ
KOCAELİ 2 SALİH VEDAT OLGUNTÜRK – PETROL MÜHENDİSİ
KOCAELİ 3 SULTAN CERİT – EMEKLİ
KOCAELİ 4 ŞÜKRAN ETİLER – EMEKLİ
KOCAELİ 5 AYŞEN TANRIKULU – EV HANIMI
KOCAELİ 6 LEYLA BÜYÜK – ÇİFTÇİ
KOCAELİ 7 İSMAİL NAZMİ DAMARLI – TERZİ
KOCAELİ 8 YAŞAR YALÇINKAYA – EMEKLİ
KOCAELİ 9 ORHAN KADIOĞLU – EMEKLİ MİMAR
KOCAELİ 10 EROL BALABAN – ÇİFTÇİ
KOCAELİ 11 NURAN AYDOĞAN – EMEKLİ USTABAŞI
KOCAELİ 12 KEMAL BAYRAKTAR – TERZİ
KOCAELİ 13 ORÇUN CEYLANDAĞ – SAHAF
KOCAELİ 14 EZGİ KARDELEN TURAN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ KONYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KONYA 1 KAZIM KOÇER – EMEKLİ MEMUR
KONYA 2 EYLEM GÖKSU YILDIRIM – ÇOCUK GELİŞİMCİ
KONYA 3 HALİS LEVENT BAŞEĞMEZ – EMEKLİ İŞÇİ
KONYA 4 FATMA GÖZDENUR MERCAN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
KONYA 5 ALİ USLU – ÇİFTÇİ
KONYA 6 FAHRETTİN KÜÇÜK – EMEKLİ MEMUR
KONYA 7 MUSTAFA ÇİĞDEM – İŞÇİ
KONYA 8 MEHMET ALİ ÖZTÜRK – EMEKLİ MEMUR
KONYA 9 NEFİSE NİLGÜN BİTLİSLİ – EMEKLİ MEMUR
KONYA 10 MUHAMMED KOZ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
KONYA 11 GÜRCAN GÜRSOY – ÇİFTÇİ
KONYA 12 HALİL ULUDAĞ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
KONYA 13 ZEYNEP KOYUNCU – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
KONYA 14 MÜNİRE TOMANA – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
KONYA 15 MEVLÜDE DİNÇBUDAK – EMEKLİ MEMUR

VATAN PARTİSİ KÜTAHYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KÜTAHYA 1 İBRAHİM KAYA – EMEKLİ ÖĞRETMEN
KÜTAHYA 2 ALİ EKBER ALTINKAYA – SERBEST MESLEK
KÜTAHYA 3 İBRAHİM KASAPOĞLU – EMEKLİ ÖĞRETMEN
KÜTAHYA 4 ABDULLAH ÖZOĞLU – EMEKLİ ÖĞRETMEN
KÜTAHYA 5 SERACETTİN KARAOĞLU – EMEKLİ ŞEHİR UZAMANI

VATAN PARTİSİ MALATYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MALATYA 1 MEHMET ÜMİT ŞUVAK – İŞ İNSANI
MALATYA 2 ADNAN TÜRKKAN – TELEVİZYONCU
MALATYA 3 FATİH BUDAK – ESNAF
MALATYA 4 İBRAHİM GÜÇLÜ – ÇİFTÇİ
MALATYA 5 MELEK DOĞAN – İŞÇİ
MALATYA 6 CEBRAİL ÜMİTLİ – İŞLETME MÜDÜRÜ

VATAN PARTİSİ MANİSA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MANİSA 1 MUSTAFA DABAN – VETERİNER HEKİM
MANİSA 2 ONUR ÖZCAN – SERBEST MESLEK
MANİSA 3 GÖKNUR KILIÇ – SERBEST MESLEK
MANİSA 4 İSHAK AYKAÇ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
MANİSA 5 MUSTAFA PALATIR – EMEKLİ ÖĞRETMEN
MANİSA 6 RAMAZAN ÇALIŞKAN – EMEKLİ
MANİSA 7 ZÜMBÜL ALMIŞLAR – EV HANIMI
MANİSA 8 MUSTAFA USLU – EMEKLİ ÖĞRETMEN
MANİSA 9 BAŞAK AKÇAKIN – ÇALIŞMA EKONOMİSTİ
MANİSA 10 ALİ ARDIÇ – İŞÇİ

VATAN PARTİSİ KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KAHRAMANMARAŞ 1 OSMAN YILMAZ – SİSTEM ANALİZ UZMANI
KAHRAMANMARAŞ 2 MEHMET GÜRBOSTAN – EMEKLİ
KAHRAMANMARAŞ 3 EKREM YURDUSEV – DIŞ TİCARET
KAHRAMANMARAŞ 4 FATMA YARAŞIR – SERBEST MESLEK
KAHRAMANMARAŞ 5 MUSTAFA ORMAN SARITAŞ – ESNAF
KAHRAMANMARAŞ 6 YUNUS EMRE ÖZGÜN – SANAT TARİHÇİSİ
KAHRAMANMARAŞ 7 HÜSEYİN MARANGOZ – TOPOGRAF
KAHRAMANMARAŞ 8 AHMET KURT – BESİCİ

VATAN PARTİSİ MARDİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MARDİN 1 HÜSAMETTİN IŞIK – SERBEST MESLEK
MARDİN 2 MEHMET BOZAN – ÇİFTÇİ
MARDİN 3 MEHMET ALİ ÖZTÜRK – ÇİFTÇİ
MARDİN 4 ÜMİT KESKİN – ESNAF
MARDİN 5 KADRİ SIĞINÇ – ÇİFTÇİ
MARDİN 6 VEDAT TOKAY – NAKLİYECİ

VATAN PARTİSİ MUĞLA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MUĞLA 1 EMRE AYKIN – AVUKAT
MUĞLA 2 SELÇUK SELVİ – İŞLETMECİ
MUĞLA 3 ELİF ÇETİN İŞLEK – BELEDİYE PERSONELİ
MUĞLA 4 MEHMET ŞEVKET ÖZTÜRK – AVUKAT
MUĞLA 5 İLYAS YILMAZ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
MUĞLA 6 AYFER ÖZARSLAN KARA – EMEKLİ HEMŞİRE
MUĞLA 7 MEHMET ÖZER – ÖN MUHASEBE

VATAN PARTİSİ MUŞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MUŞ 1 HAKAN SÜZGEÇ – MAKİNA TEKNİSYENİ
MUŞ 2 ENVER GÖRMEZ – ESNAF
MUŞ 3 YUSUF BİNGÖL – EMEKLİ MEMUR

VATAN PARTİSİ NEVŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

NEVŞEHİR 1 CENK TÜMER ÖZDEMİR – ZİRAAT MÜHENDİSİ
NEVŞEHİR 2 TAMER TARTAR – ESNAF
NEVŞEHİR 3 ELİF MURŞİL – SERBEST

VATAN PARTİSİ NİĞDE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

NİĞDE 1 ŞEMAİL KAHRAMAN – AVUKAT
NİĞDE 2 SÜLEYMAN YÜRÜK – ESNAF
NİĞDE 3 HASAN AKŞEN – MALİ MÜŞAVİR

VATAN PARTİSİ ORDU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ORDU 1 OSMAN ERDAŞ – ESNAF
ORDU 2 SEDAT KUTLU – SERBEST MESLEK
ORDU 3 ŞADİ GENÇ – EMEKLİ ÖĞRETMEN
ORDU 4 İSMAİL KÜÇÜKKARAHAN – GAYRİMENKUL DANIŞMANI
ORDU 5 KEMAL SÜMBÜL – ELEKTRİK MÜHENDİSİ
ORDU 6 TEMEL NÜCUMİ YILMAZ – ORMAN MÜHENDİSİ

VATAN PARTİSİ RİZE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

RİZE 1 SALİH ÖKSÜZ – LOJİSTİK UZMANI
RİZE 2 ERDOĞAN BAKOĞLU – EMEKLİ
RİZE 3 KASIM YÜCEL BABUÇÇUOĞLU – İKTİSAT

VATAN PARTİSİ SAKARYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

SAKARYA 1 BAHTİYAR BODUR – TEKNİSYEN
SAKARYA 2 MELİKE TOY – TEKNİK RESSAM
SAKARYA 3 AYLİN KUM – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
SAKARYA 4 MELİH ERSÜKMEN – EMEKLİ İŞÇİ
SAKARYA 5 MEHMET DİV – EMEKLİ İŞÇİ
SAKARYA 6 ALİ AŞKAR – SERBEST MESLEK
SAKARYA 7 ŞENOL KORKMAZ – EMEKLİ İŞÇİ
SAKARYA 8 ESRA KÖSE – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

SAMSUN 1 HAYDAR ÇOLAK – İMALATÇI
SAMSUN 2 LÜTFİ KARA – İŞÇİ
SAMSUN 3 AYHAN ÇOLAK – EMEKLİ İŞÇİ
SAMSUN 4 ALİ MURAT ENGİN – GAZETECİ
SAMSUN 5 MUSTAFA KILIÇ – EMEKLİ İŞÇİ
SAMSUN 6 EMEK KAYNAK – İŞÇİ
SAMSUN 7 ASLI SEZEN SEZGİN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
SAMSUN 8 İRFAN YİĞİT ŞİMDİ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
SAMSUN 9 EYLÜL YILDIRIM – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ SİİRT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

SİİRT 1 DENİZ BARAN DEMİR – TÜRKÇE ÖĞRETMENİ
SİİRT 2 YILMAZ ŞENER – FİZİK ÖĞRETMENİ
SİİRT 3 KEMAL YILDIZ – SERBEST MESLEK

VATAN PARTİSİ SİNOP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

SİNOP 1 ALİ GÜLEP – EMEKLİ ÖĞRETMEN
SİNOP 2 HALİL İBRAHİM ARSLANBAŞ – EMEKLİ ÖĞRETMEN

VATAN PARTİSİ SİVAS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

SİVAS 1 METİN ÇEKEN – MÜHENDİS
SİVAS 2 ZEYNEL SARPDAĞ – MADEN İŞÇİSİ
SİVAS 3 ABBAS ASLANDOĞAN – EMEKLİ İŞÇİ
SİVAS 4 CUMHUR AKBULUT – EMEKLİ
SİVAS 5 FAHRİ GÖKÇE – ELEKTRİKÇİ

VATAN PARTİSİ TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

TEKİRDAĞ 1 ERTUĞRUL ORTA – İŞÇİ
TEKİRDAĞ 2 MEHMET YALÇIN İÇÖZ – AVUKAT
TEKİRDAĞ 3 GÜRKAN TÜRKSOY – ESNAF
TEKİRDAĞ 4 FİLİZ İNCİ – EV HANIMI
TEKİRDAĞ 5 ÖZKAN İNCİ – ÇİFTÇİ
TEKİRDAĞ 6 KEMAL ENGİN – ESNAF
TEKİRDAĞ 7 ERKAN KAYA – İŞÇİ
TEKİRDAĞ 8 MEHMET GÜVENÇ – İŞÇİ

VATAN PARTİSİ TOKAT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

TOKAT 1 AYHAN ÇABUK – SANATÇI
TOKAT 2 ZEKİ AKSOY – ŞOFÖR
TOKAT 3 ABDULLAH SEZGİN – EMEKLİ ÖĞRETMEN
TOKAT 4 EBRU NUR DEMİR GENÇER – BANKACI
TOKAT 5 ERGÜN ESERYAĞAR – İŞÇİ

VATAN PARTİSİ TRABZON MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

TRABZON 1 OSMAN NURİ SARAL – EMEKLİ ÖĞRETMEN
TRABZON 2 İSMAİL ÇİL – ÇİFTÇİ
TRABZON 3 YILMAZ GÜRSOY – EMEKLİ ÖĞRETMEN
TRABZON 4 HARUN BÜLBÜL – EMEKLİ ÖĞRETMEN
TRABZON 5 NİHAT SAĞIR – İŞÇİ
TRABZON 6 ALİ BAYRAKTAR – ESNAF

VATAN PARTİSİ TUNCELİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

TUNCELİ 1 BİRKAN YÜCE – EMLAKÇI

VATAN PARTİSİ ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ŞANLIURFA 1 MUSTAFA ATACA – ÇİFTÇİ
ŞANLIURFA 2 HASAN KONGÜL – ESNAF
ŞANLIURFA 3 MEHMET DEMİR – SATIŞ MÜDÜRÜ
ŞANLIURFA 4 AYTAÇ TEKİN – GAZETECİ
ŞANLIURFA 5 MUAZZEZ BAĞIŞ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
ŞANLIURFA 6 ŞEYH MÜSLÜM ŞAHİN ÇULCUOĞLU – TERZİ
ŞANLIURFA 7 ÇAĞDAŞ ALAETTİN BABACAN – GAZETECİ
ŞANLIURFA 8 SILA KOLTUK – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
ŞANLIURFA 9 EMEK KARABULUT – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
ŞANLIURFA 10 AHMET SARAL – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
ŞANLIURFA 11 MİRZA ÇELİK – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
ŞANLIURFA 12 ESİN ÜSKÜPLÜ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
ŞANLIURFA 13 SİNEM YILDARI – SATIŞ MÜDÜRÜ
ŞANLIURFA 14 NURAN VERDA KASAPOĞLU – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ UŞAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

UŞAK 1 HASAN ÖKTEM – İŞÇİ
UŞAK 2 KADİR ALTUNKAYA – ESNAF
UŞAK 3 BÜLENT GÜRCAN – İŞÇİ

VATAN PARTİSİ VAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

VAN 1 AKİLE ÇEVİK – ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK UZMANI
VAN 2 ADEM BAYRAM – TEKSTİLCİ
VAN 3 MEHMET KAAN TÜRKOĞLU – ULUSLARARASI İLİŞKİLER UZMANI
VAN 4 MUHAMMET TEKİN – GAZETECİ
VAN 5 HALİL HALİT TOKER – TEKNİK DİREKTÖR
VAN 6 MEHMET KOÇ – EMLAKÇI
VAN 7 SEYHAN TAŞDEMİR – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
VAN 8 HABİP PÜLAT – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ YOZGAT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

YOZGAT 1 HASAN ASLAN NURDOĞDU – SERBEST MESLEK
YOZGAT 2 ORHAN NURİ KORKMAZ – ESNAF
YOZGAT 3 NURCAN UYAR – HALKLA İLİŞKİLER UZMANI
YOZGAT 4 BORA SARIKAYA – İŞÇİ

VATAN PARTİSİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ZONGULDAK 1 SAVAŞ ORUÇ – İKTİSAT
ZONGULDAK 2 GÖKHAN YILMAZ – AVUKAT
ZONGULDAK 3 HASAN DEMİRKESEN – ESNAF
ZONGULDAK 4 MEHMET USLUBAS – EMEKLİ ÖĞRETMEN
ZONGULDAK 5 BİRSEN AYAROĞLU – EV HANIMI

VATAN PARTİSİ AKSARAY MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

AKSARAY 1 MUSTAFA YILMAZ – EMEKLİ
AKSARAY 2 ABDULLAH SERT – EMEKLİ İŞÇİ
AKSARAY 3 ENES DEMİRKART – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
AKSARAY 4 MEHMET MÜCAHİT AKÇA – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ BAYBURT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BAYBURT 1 AYŞİN TATOĞLU – EMEKLİ

VATAN PARTİSİ KARAMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KARAMAN 1 HASAN ÖZASLAN – İNŞAAT USTASI
KARAMAN 2 ZÜHAL NACAR – MODA TASARIMCI
KARAMAN 3 NEJLA MURATOĞLU – EV HANIMI

VATAN PARTİSİ KIRIKKALE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KIRIKKALE 1 SAMİ PEHLİVANLI – AVUKAT
KIRIKKALE 2 NEZİH GÜLŞEN – ZİRAAT MÜHENDİSİ
KIRIKKALE 3 ZEYNEL KAYA – EMEKLİ İŞÇİ

VATAN PARTİSİ BATMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BATMAN 1 AHMET ASLAN – SAĞLIKÇI
BATMAN 2 MELEK GÜVENÇ – EMEKLİ
BATMAN 3 OĞUZHAN BALKAN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
BATMAN 4 ZEYNEP FULYA BEDER – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
BATMAN 5 METE İRFAN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ ŞIRNAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ŞIRNAK 1 İSMAİL KABUL – ESNAF
ŞIRNAK 2 MUSTAFA BAYRAK – İŞ İNSANI
ŞIRNAK 3 İBRAHİM HALİL YİĞİT – RADYOLOJİ TEKNİKERİ
ŞIRNAK 4 ÖZER ÇELİK – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ BARTIN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BARTIN 1 ERTAN ÇOLAKOĞLU – ESNAF
BARTIN 2 ALİ AYDEMİR – İŞÇİ

VATAN PARTİSİ ARDAHAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ARDAHAN 1 MUSTAFA ERDOĞAN – EMEKLİ İŞÇİ
ARDAHAN 2 İLHAN ÖZTÜRK – EMEKLİ İŞÇİ

VATAN PARTİSİ IĞDIR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

IĞDIR 1 UĞUR BIÇAKLIOĞLU – AVUKAT
IĞDIR 2 KİBELE SU TAŞCİ – YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ YALOVA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

YALOVA 1 MUSTAFA LÜTFİ BAL – SOSYOLOG
YALOVA 2 ŞENEL BİLGİN – EMEKLİ
YALOVA 3 MUSTAFA SEVÜK – EMEKLİ ÖĞRETMEN

VATAN PARTİSİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KARABÜK 1 MEHMET PENÇEK – EMEKLİ
KARABÜK 2 KAAN ARSLAN – GAZETECİ
KARABÜK 3 SEHER YEŞİLDAĞ – ECZACI

VATAN PARTİSİ KİLİS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KİLİS 1 KUTLAY BEKE – EMEKLİ
KİLİS 2 EROL ASLAN – HALKLA İLİŞKİLER

VATAN PARTİSİ OSMANİYE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

OSMANİYE 1 ECDAT GÜVEL – EMEKLİ ÖĞRETMEN
OSMANİYE 2 SADULLAH MERT – ÇİFTÇİ
OSMANİYE 3 MEHMET NURİ BÖRÜBAN – RESSAM
OSMANİYE 4 BAHADIR BERKYEZ – ZİRAAT MÜHENDİSİ

VATAN PARTİSİ DÜZCE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

DÜZCE 1 FETHİ SÖNMEZ – EMEKLİ ÖĞRETMEN
DÜZCE 2 SERAP NAZ BAŞAR – EDİTÖR
DÜZCE 3 GÖZEN ESMER – GAZETECİ

Adana escort Çukurova escort Seyhan escort Ankara escort Mamak escort Etimesgut escort Polatlı escort Pursaklar escort Haymana escort Çankaya escort Keçiören escort Sincan escort izmir escort aliağa escort balçova escort bayındır escort bayraklı escort bergama escort beydağ escort bornova escort buca escort çeşme escort çiğli escort dikili escort foça escort gaziemir escort güzelbahçe escort karabağlar escort karaburun escort karşıyaka escort kemalpaşa escort kiraz escort kınık escort konak escort menderes escort menemen escort narlıdere escort ödemiş escort seferihisar escort selçuk escort tire escort torbalı escort urla escort bostanlı escort mavişehir escort alsancak escort üçyol escort bursa escort altınşehir escort gemlik escort görükle escort gürsu escort inegöl escort kestel escort mudanya escort nilüfer escort orhangazi escort soğanlı escort yıldırım escort antalya escort akseki escort aksu escort belek escort demre escort döşemealtı escort elmalı escort finike escort gazipaşa escort gündoğmuş escort ibradı escort kaş escort kemer escort kepez escort konyaaltı escort korkuteli escort kumluca escort lara escort manavgat escort muratpaşa escort serik escort alanya escort Eskişehir escort Gaziantep escort Şahinbey escort Nizip escort Şehitkamil escort İstanbul escort Merter escort Nişantaşı escort Şerifali escort Maltepe escort Sancaktepe escort Eyüpsultan escort Şişli escort Kayaşehir escort Büyükçekmece escort Beşiktaş escort Mecidiyeköy escort Zeytinburnu escort Sarıyer escort Bayrampaşa escort Fulya escort Beyoğlu escort Başakşehir escort Tuzla escort Beylikdüzü escort Pendik escort Bağcılar escort Ümraniye escort Üsküdar escort Esenyurt escort Küçükçekmece escort Esenler escort Güngören escort Kurtköy escort Bahçelievler escort Sultanbeyli escort Ataşehir escort Kağıthane escort Fatih escort Çekmeköy escort Çatalca escort Bakırköy escort Kadıköy escort Avcılar escort Beykoz escort Kartal escort şirinevler escort Kayseri escort Kocaeli escort Gebze escort İzmit escort Malatya escort Manisa escort Mersin escort Yenişehir escort Mezitli escort Erdemli escort Silifke escort Akdeniz escort Anamur escort tarsus escort Muğla escort Bodrum escort Milas escort Dalaman escort Marmaris escort Fethiye escort Datça escort Samsun escort Atakum escort İlkadım escort Aydın escort Bolu escort Denizli escort Diyarbakır escort Düzce escort Konya escort Kütahya escort Sakarya escort

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.